Aktualności - ogłoszenia
   Sanktuarium
   Msze święte i nabożeństwa
   Duszpasterstwo:
      Domowy Kościół
      Duchowa Adopcja
      Neokatechumenat
      Wspólnota Żywych Kamieni
      Koinonia Jan Chrzciciel
      Rodzina Różańcowa
      Komisja Charytatywna
      Schronisko Św. Br. Alberta
      Duszpasterstwo Powołań
      Rocznica Komunii Świętej
      Bierzmowanie
      Duszpasterstwo chorych
      Grupa pokutna
      Bractwo św. Antoniego
      Pielgrzymka Grupa 2
   Nasi Patronowie
   Modlitewnik
   Rada Parafialna
   Dzielnica Czterech Wyznań
   Koncerty u Paulinów
   Chór Vita Nova
   Zwiedzanie
   Jubileusz
   Galeria foto
   Linki


Nadchodzące wydarzenia:
Miesiąc i rok: 02 / 2019
 << miesiąc  >>      << rok  >>


Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Skrzynka intencji
Prześlij nam swoją intencję, w której chcesz abyśmy się modlili:
Imię*
E-mail*
Treść intencji*


 Aktualności - ogłoszenia

 

 

1. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz.17.30.

 

2. W najbliższą środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Jest to czas czterdziestodniowego przygotowania do Paschy naszego Pana. W Popielec obowiązuje nas post ścisły,  tzn. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz ograniczenie ilości spożywanych pokarmów – w tym dniu jeden posiłek do syta. To umartwienie ma sens przede wszystkim duchowy, zwłaszcza jeśli towarzyszy mu wyciszenie i modlitwa. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

 

3. W piątki Wielkiego Postu odprawiać będziemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą w niedziele wielkopostną o godz. 17.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i wypraszania ducha skruchy i nawrócenia. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy za tydzień.

 

4. W najbliższy piątek zapraszamy na czuwanie nocne przygotowujące nasze serca na łaski Wielkiego Postu. Rozpoczęcie o godz. 19.30. Zakończymy Eucharystią o godz. 23.00.

 

5. W przyszłą niedziele we Wrocławiu odbędzie się trzynasta Wrocławska Niedziela Hospicyjna. Jest to wspólne przedsięwzięcie wrocławskich instytucji zajmujących się ludźmi dorosłymi, umierającymi na raka. Z tej okazji pod wrocławskimi kościołami odbędzie się kwesta, która w całości zostanie przekazana na potrzeby tych chorych. Wszystkie osoby, organizujące Wrocławską Niedzielę Hospicyjną, pracują społecznie.

 

6. Wraz z Zespołem Charytatywnym naszej parafii przypominamy o Parafialnym Kielichu Rodziny i Życia. Jest to forma doraźnej pomocy najbiedniejszym siostrom i braciom z naszej parafii. Taka pomoc możliwa jest tylko i wyłącznie dzięki Waszej dobrej woli. Dzięki stałym comiesięcznie wpłacanym stawkom pieniężnym, które ofiarodawca sam sobie określa (5, 10 zł lub więcej) - w zależności od możliwości, możemy pomagać najbiedniejszym. Bardzo więc prosimy o włączenie się do tej formy pomocy  i pamiętajmy, że hojność na rzecz najuboższych i cierpiących Pan Bóg stokrotnie wynagradza.

 

7. Odbiór strojów komunijnych odbędzie się 23 lutego o godz. 19.30 w sali św. Rodziny.

 

8. Od poniedziałku (19 lutego) rozpoczynają się w naszej parafii katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży.

 

9. W tym tygodniu Pan Bóg odwołał do siebie: śp. Halinę Lewandowską. Polecajmy ją i wszystkich zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 

 « Powrót

wydrukuj »       wyślij znajomemu »       ilość wyświetleń: 1179

WIDEO

KOMENTARZ WIDEO 

 

Żywa Korona Maryi


 

 

Seria PO PROSTU

  


 

 

 

   

  


16898424 dwiedzin od 2007-11-14                        wykonanie 1999-2019 MATinternet Zakopane       Powered by AntCms                   © Paulini Wrocław 2019