Strona główna pielgrzymki
   Historia pielgrzymki
   O Grupie
   Przewodnicy...
   Pielgrzymowanie
   Trasa pielgrzymki
   Świadectwa
   Emblematy
   Galeria foto
   Video
   Do pobrania
   Ulubione linki
   Spotkania grupy
   Bieżące informacje
   Trzebnica 2014
   Zapisy
   Kontakty
   Konto pielgrzymki


Nadchodzące wydarzenia:
Miesiąc i rok: 07 / 2020
 << miesiąc  >>      << rok  >>


Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Skrzynka intencji
Prześlij nam swoją intencję, w której chcesz abyśmy się modlili:
Imię*
E-mail*
Treść intencji*


 Spotkania grupy

Drodzy Pielgrzymi Grupy Drugiej!

Kolejny raz pragnę serdecznie zaprosić Was na spotkanie pielgrzymkowe. Odbędzie się ono, podobnie jak w ubiegłym roku, w domu rekolekcyjnym sióstr Elżbietanek w Strzegomiu.

Podczas naszych spotkań obejrzymy cykl przezabawnych konferencji Marka GRUNGORA, amerykańskiego specjalisty w dziedzinie relacji małżeńskich.

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przede wszystkim chcemy się spotkać we naszej wspólnocie pielgrzymkowej. Pobyć razem, ucieszyć się sobą, pomodlić wspólnie, trochę powspominać...

Sesja, którą będziemy w trakcie naszego spotkania oglądać, poświęcona jest psychologii kobiety i mężczyzny, ich wzajemnego patrzenia na siebie i oddziaływania. Jestem przekonany, że może przydać się wszystkim, do tego żeby bardziej zrozumieć siebie samych i ludzi, z którymi się spotykamy w rodzinie, w pracy, w naszych wspólnotach... Jest rewelacyjna dla dzieci, by lepiej zrozumiały rodziców, rodzicom, by pomogli dzieciom kształtować właściwe relacje z innymi, małżonkom, a zawsze tym, którzy pragną głębiej poznać psychikę siebie, jako kobiety czy mężczyzny. Dlatego wszyscy, moim zdaniem wyniosą z tych konferencji bardzo dużo dobrych treści dla siebie albo najbliższych, z którymi możemy podzielić się naszym doświadczeniem.

Zapraszam wszystkich "Dwójkowiczów" do Strzegomia. Zapisy prowadzimy do niedzieli 1 grudnia.

Proszę również Was o zaproszenie w moim imieniu innych Pielgrzymów z naszej grupy, którzy być może nie dostali albo nie zdążyli odebrać tej wiadomości.

 

 --> Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się <-- 
 w drugi weekend grudnia: 

 6 – piątek 

 7 – sobota 

 8 – niedziela 
 
Rozpoczniemy w piątek kolacją o godz. 19.00, zakończymy obiadem w niedzielę około godziny 14.00.

 

W tym roku koszt pobytu wynosi:
z pościelą: 130 zł
ze śpiworami: 120 zł

 

Wszelkie zapytania kierujcie na naszą "Dwójeczkową" pocztę mailową. Wszystkie niezbędne informacje i szczegóły wyślę jeszcze przed naszym grudniowym spotkaniem.

 

Błogosławię Was i do zobaczenia w Strzegomiu
o. Maksymilianwydrukuj »       wyślij znajomemu »       ilość wyświetleń: 47699

WIDEO

KOMENTARZ WIDEO 

 

Żywa Korona Maryi


 

 

Seria PO PROSTU

  


 

 

 

   

  


21547301 dwiedzin od 2007-11-14                        wykonanie 1999-2020 MATinternet Zakopane       Powered by AntCms                   © Paulini Wrocław 2020