Aktualności - ogłoszenia
   Sanktuarium
   Msze święte i nabożeństwa
   Duszpasterstwo:
      Domowy Kościół
      Duchowa Adopcja
      Neokatechumenat
      Wspólnota Żywych Kamieni
      Koinonia Jan Chrzciciel
      Rodzina Różańcowa
      Komisja Charytatywna
      Schronisko Św. Br. Alberta
      Duszpasterstwo Powołań
      Rocznica Komunii Świętej
      Bierzmowanie
      Duszpasterstwo chorych
      Grupa pokutna
      Bractwo św. Antoniego
      Pielgrzymka Grupa 2
   Nasi Patronowie
   Modlitewnik
   Rada Parafialna
   Dzielnica Czterech Wyznań
   Koncerty u Paulinów
   Chór Vita Nova
   Zwiedzanie
   Jubileusz
   Galeria foto
   Linki


Nadchodzące wydarzenia:
Miesiąc i rok: 07 / 2020
 << miesiąc  >>      << rok  >>


Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Skrzynka intencji
Prześlij nam swoją intencję, w której chcesz abyśmy się modlili:
Imię*
E-mail*
Treść intencji*


 Aktualności - ogłoszenia

 

1. Dzisiejsza niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę, które przeznaczamy na cele renowacyjne naszej świątyni. Zapraszamy na modlitwę Nieszporów dzisiaj o godz. 17.30.

 

2. Polecamy modlitwie wszystkich wypoczywających na wakacjach i tych, którzy się na nie udadzą w najbliższym czasie. Niech piękno otaczającej przyrody pozwoli im odkryć jeszcze pełniej prawdę o miłości Boga Stwórcy do swego stworzenia.

 

3. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi w naszym kościele tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00. W soboty i w niedziele spowiadamy 15 min przed Mszą świętą.

 

4. Przypominamy również, iż kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest dwa razy w tygodniu: we wtorki od godz. 16.00 do 18.00 i w soboty od 10.00 do 12.00.

 

5. W tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni módlmy się szczególnie za kapłanów, o powołania kapłańskie i zakonne oraz pamiętajmy o intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy, którymi to Serce ranimy.     

Wsobotę, zgonie z pewną już tradycją,  zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Tę Mszę św. poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 10.30.

Jak zostało to wcześniej uzgodnione z osobami zainteresowanymi, przez  okres wakacji, zostaje też zawieszona posługa duszpasterska chorych, których ojcowie systematycznie odwiedzali.

 

6. Kalendarz liturgiczny:

- we wtorek  – święto św. Tomasza, Apostoła;

- w piątek  – wsp. bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej, dziew.

 

7. W imieniu naszego Metropolity J.E. Ks. Arcybiskupa Józefa  Kupnego zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę.  Jak to bywało w latach poprzednich, pielgrzymka wyrusza z Wrocławia na Jasną Górę dn. 2 lipca 2018 roku. Naszą paulińską grupę II poprowadzi o. Maksymilian Stępień. Szczegóły i zapisy w zakrystii po każdej Mszy św.

 

8. Zapraszamy na kolejną edycję Paulińskich Dni Młodych. Zapisy poprzez stronę www.pdm.paulini.pl. W tym roku spotykamy się w naszym paulińskim Sanktuarium Matki Bożej w Leśnej Podlaskiej w dniach 9-15 lipca.

 

9. Dziękujemy osobom, które włączają się w piątkowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus przez Maryję wynagrodzi Wam za tę pracę swoją przemożną łaską.

 

10. Polećmy naszych zmarłych, których Bóg odwołał do siebie w ostatnim czasie: śp. Wiesława Czecha i śp. Zygmunta Osieckiego.  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie....

 

 

 

 « Powrót

wydrukuj »       wyślij znajomemu »       ilość wyświetleń: 4054

WIDEO

KOMENTARZ WIDEO 

 

Żywa Korona Maryi


 

 

Seria PO PROSTU

  


 

 

 

   

  


21579995 dwiedzin od 2007-11-14                        wykonanie 1999-2020 MATinternet Zakopane       Powered by AntCms                   © Paulini Wrocław 2020